Konečně elektrické! Nové topení ohřívá motor a interiér s obvyklým komfortem Webasto stejně jako palivo spalující nezávislá topení - za atraktivní cenu! 

Prohlédněte si video

 

 

Rychle odmrazená okna a zahřátý motor: Nové topení eThermo Top Eco nabízí obvyklý topný komfort Webasto. A při provozu rovněž dobíjí baterii vozu. 

Velký výkon a komfort 

Pro provoz eThermo Top Eco stačí běžná 230V zásuvka. Lze je spustit kdykoliv, když je vozidlo připojeno kabelem ke zdroji elektřiny. Podle jističů vaší domácí přípojky si můžete vybrat ze dvou variant (2 kW a 3 kW). 

Nejpřívětivější ovládání 

Nové eThermo Top Eco pohodlně ovládáte pomocí známých ovládacích prvků Webasto (více na dalších stranách) nebo pomocí spínacích hodin na zásuvce. 

 

Topení pro motor a interiér

eThermo Top Eco je stejně jako nezávislá topení spalující palivo v automobilu zapojeno do chladícího okruhu. O stejnoměrný ohřev motoru vozidla se stará oběhové čerpadlo. Současně proudí teplý vzduch do interiéru a přímo na čelní sklo, které se tak odmrazuje s nejvyšší rychlostí. Další přístroje nebo vestavby v interiéru nejsou nutné - což je novinka oproti obvyklým elektrickým topením. 

Volný výhled v nejkratším čase 

Bezpečnost díky volnému výhledu z interiéru bez dalších přístrojů v interiéru! Teplý vzduch proudí přímo na čelní sklo a dokáže je zcela rozmrazit při venkovní teplotě - 10 °C za méně než 60 minut.*