Autorádio má dnes každý, mobilní telefon, navigace jsou už samozřejmostí, klimatizace se montuje sériově - nezávislé topení je však stále o něčem jiném. Je to luxusní požitek, posadit se v třeskutém mraze do vytopeného vozu. A přitom to není finančně nedostupná záležitost.

Žádné škrabání ledu ze skel po ránu .... a ta spotřeba než se Váš vůz vytopí, abyste nemuseli řídit v těžkém kabátě ....

Motor stojí, topení běží, topí dříve, než motor naskočí - to jsou znaky nezávislého topení, ať už mu říkáme jako profesionálové "bufík", "šprechr", "webasto" nebo "eber".

Naše firma SVOBODA & SVOBODA s.r.o. nabízí jak dodání, tak motáž. Samozřejmostí je kvalifikované odborné poradenství.

 

Laikům doporučíme nejlepší řešení, odborníky potěšíme a všem naplníme jejich představy.

Pro autosalony a prodejce aut nabízí firma speciální montážní služby. Odborná montáž autorizovaným servisem, pracovníky vyškolenými výrobcem nebo importérem nezávislých topení je právě podmínkou vzniku záruky u nezávislých topení a jejich komponentů.

Firma dodává celky palivových nezávislých topení především značky Eberspächer a Webasto, opravy a náhradní díly palivových nezávislých topení všech značek s výjimkou plynových topení značky Truma, která dodávají specializované firmy.

Náhradní díly na nezávislá topení

Nabízíme veškeré náhradní díly na nezávislá topení s rychlým dodáním až na místo včetně:

  • hadic rozvodu vzduchu APK,
  • výfukových trubek dvouvrstvých,
  • hadic spal. vzduchu APK,
  • palivových hadiček a hadic,
  • hadicových objímek,
  • těsnících dílů.